05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


İNŞAAT

Aym İnşaat

 

İnşaat taahhüt yapım ve uygulama alanlarında, kentsel dönüşüm projelerinde, kat karşılığı yapım ve imalat işlemlerinde modern, sağlam, kaliteli şık ve estetik çözümler oluşturan Aym İnşaat sektörde 27 yıllık birikimi ve deneyimiyle hizmet veriyor. Deneyimli ve alanlarında profesyonel ekiplerle, sektörün öncü firması olarak performans sağlıyor. Hızlı, dinamik ve profesyonel ekipleri, çözüm odaklı çalışarak, süreci yöneterek sağlıklı ve güvenli projeler gerçekleştiriliyor. Yenilikçi, teknolojik gelişmeler ışında, bilimsel ve sürdürülebilir değerlerle, farkındalık yaratan projelere imza atıyor. Modern şehirleşme sürecinde sektörde önemli payı bulunan Aym İnşaat, uzman ekipleri, tam donanımlı teçhizat ve ekipmanları, bünyesinde yer alan iş makineleri ve otomasyon sistemli araçlarıyla hizmet veriyor.

 

 

İnşaat işleri ve Çeşitleri

 

İnşaat sektöründe yapılan iş çeşitlerine göre farklı projeler ve uygulamalar yer alır. Farklı uzmanlık gerektiren uygulamalar, yapı, inşaat sektörünün temelini oluşturur.

 • Dekorasyon
 • Yapı inşaat faaliyetleri
 • Kentsel dönüşüm taahhüt işleri
 • Proje yönetim ve danışmanlık
 • Kat karşılığı İnşaat faaliyetleri
 • Bina güçlendirme çalışmaları
 • Endüstriyel yapı inşaatları

 

İnşaat Dekorasyon İşleri

 

Satın alınan ve yenilenmek istenen konutların, yaşam alanlarının, iş yeri ve ofislerin, fabrika veya üretim alanlarının kısaca tüm yapıların yenilenmesi, değiştirilme, tadilat ve restorasyon işlemlerinin yapılması dekorasyon çalışmaları altında yürütülür. Yapılarda istenen konsept değişiklikleri, eski yapıların yenilenme işlemleri, modern ve teknolojik yöntemlerle, yenilikçi inşaat teknikleriyle yeniden yapılandırılıyor. Tasarımlar mimari projelere uygun olarak yeniden şekillendiriliyor. Uluslararası ve Türk standartlarına uygun malzeme ve işçilikle günümüze uygun olarak imalatı gerçekleştiriliyor. Aym inşaat uzman teknik ekipleri, tecrübeli mimari ve mühendislik hizmetleriyle, modern, kaliteli ve yeni binaları projelerine uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor.

 

Yapı İnşaat faaliyetleri

 

İstanbul inşaat firmaları içinde tecrübesi, kalitesi, profesyonel ekipleriyle Aym inşaat 27 yıllık bilgi birikimiyle profesyonel olarak hizmet veriyor. İş merkezleri, konut, bina, fabrika, hastane otel, AVM, plaza, site gibi tüm yaşam ve iş alanlarının oluşturulması, projelendirilmesi veya mevcut proje taahhütleri yüklenerek yapım, imalat işlerini gerçekleştiriyor. Tüm çalışmalar planlı, teknolojik yöntemler, iş güvenlik uzmanları kontrolünde sağlıklı olarak hayata geçiriliyor. Verilen taahhüt süresinde ve kalitesinde garanti edilen şartlara uygun olarak teslim ediliyor. Düzenli sistemli ve iş disiplini esasıyla çalışarak programı uyguluyor. Yapılacak işin niteliğine uygun malzeme, iş gücü, teçhizat, ekipman, araç ve iş makineleriyle gecikme ve aksama yaşanmadan oluşturulan şantiye sahalarıyla süreç takip ediliyor.

Çalışma koşulları, çevre güvenlik önlemleri, çalışan güvenliği, sosyal haklar ve yaşamsal konfor sağlanarak, iş güvenliği prosedürlerine ve talimatlarına uygun olarak hizmet veriliyor. Taahhüt edilen malzeme, kalite ve standartlarda işler tam ve kusursuz olarak teslim ediliyor. Aym inşaat güvencesinde gerçekleştirilen projeler modern kentleşme sürecinde adını duyuran projeler oluyor.

Kentsel Dönüşüm ve Taahhüt işleri

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yer alan projelerin yenilenmesi, dönüştürülmesi, hasarlı ve riskli binaların yeniden inşa edilmesi, alanlarında profesyonel ekiplerinin desteğiyle estetik, modern ve yeni projeler gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Riskli bina tespitinin yapılması sonucunda yeniden projelendirme, modernleştirme süreci gerçekleştiriliyor. Eyüpsultan inşaat firmaları dönüşüm sürecini en iyi temsil eden Aym inşaat projeleri referanslarıyla başarısını kanıtlıyor. Güvenli ve konforlu projeler sunarak yenilikçi projeler oluşturuyor.

 

Proje Yönetim ve Danışmanlık

 

Birçok projeye markası, kalitesi ve gücüyle danışmanlık ve taahhüt hizmeti sunuyor. Ekonomik maliyetler oluşturarak, modern, çağdaş ve yenilikçi teknolojilerle projelendiriyor. Yaşanabilir, güvenli ve estetik görünüme kavuşturuyor. Uygulamalarını güvenlik düzeyi en üst seviyede, iş güvenlik çerçevesinde, çevreye, doğaya ve canlılara duyarlı çalışarak sağlıyor. En iyi kalitede malzeme kullanarak, yeni yönetmeliklere uygun, hatasız, onaylı ve yetkili olarak tamamlıyor. Her çeşit projeyi düşünce aşamasından ele alıp, profesyonel mimari ekiplerce tasarlayarak, statik, elektrik, mekanik ve mühendislik hesaplamalarıyla tamamlayıp, resmi onaylarını alarak, yapılandırma, altyapı ve üst yapı çalışmalarını sağlayarak, peyzaj uygulamaları dâhil olarak kusursuz bir program eşliğinde teslim ediyor.

Proje sunumları 3D uygulamalarla sunularak modern ve teknolojik tasarımlar oluşturuluyor. Sultangazi inşaat firmaları ile ilgili tüm talepleri karşılayan Aym inşaat, kurumsal olarak hizmet veriyor. Zorunlu resmi işlemler izinli, onaylı ve ruhsatlı olarak takip ediliyor.

 

Kat Karşılığı İnşaat Faaliyetleri

 

Yapı alanlarına uygun araziler, yenilenmesi istenilen binalar için gerçekleştirilecek inşaat yapım alanı içinden, hak sahiplerine pay verilerek işlerin yüklenici firması olarak gerçekleştirilmesini sağlıyor. Bedeller arsa rayiçleri üzerinden belirlenerek oluşturuluyor. Keşif sonrasında inceleme ve tespitler yapılarak, gerçek değerler resmi olarak belirleniyor. Kat karşılığı bedel karşılanmadığı durumlarda hak sahipleri, bina yapım bedellerinin oranı dâhilinde ödeme yapmasıyla projelerin gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Modern kentleşme sürecinde bu yöntem önemli bir alanı kapsıyor. Gaziosmanpaşa inşaat firmaları olarak kat karşılığı işlemler profesyonel olarak sağlanıyor. Ülkemizde büyükşehirlerde kentsel dönüşüme girmeyen ve yapılarının yenilenmesini isteyen birçok kişi bu yöntemi tercih ediyor. Aym inşaat farkı:

 • Yapı uzmanlığı
 • Eğitimli teknik kadrosu
 • Teknolojik ve bilimsel yöntemleri
 • Bitirdiği ve takip ettiği proje referansları
 • Deneyimi ve tecrübesi

 

Bina Güçlendirme Çalışmaları

 

Bina güçlendirme işlemleri yapılmadan önce binalarda incelemelerin, testlerin, etütlerin yapılarak risk derecelerinin belirlenmesi gerekiyor. Yapılan inceleme sonucunda oluşturulan rapora göre, uygulanacak yöntemler netleştirilerek program oluşturuluyor.  Güçlendirme işlemlerinde birçok inşaat firmaları gerekli analizleri yapmadan güçlendirme çalışmaları yapığı için yeterli ve sağlıklı uygulama gerçekleşmiyor. Depreme dayanıklı sağlam ve güvenli yapılar oluşturulması için binanın durumuna, taşıyıcı kolon ve kirişlerin taşıma hesaplarına göre, temel hasar tespitleri doğrultusunda uygulanacak güçlendirme derecesine göre projelendirilmesi gerekiyor. Sağlam ve güvenli binaların sağlanması için uygun teknik ve yöntemler uygulanıyor.

Bina güçlendirme çalışmalarının yeterli olmadığı durumlarda bina için kentsel dönüşüm süreci başlatılıyor. Binalar bulundukları konuma göre değerlendirilir. Yasal sınırlar çerçevesinde gerçekleştirilir. Aym inşaat deneyim teknik ekipleriyle talep edilen bina güçlendirme işlemlerini yetkili ve ruhsatlı olarak gerçekleştirir. Yaşam alanlarının sağlam, konforlu ve güvenli olmasını sağlar. İnşaat işleri resmi prosedürlere, yasal izinlere, onaylı olarak yapılarak tamamlanır.

 

Endüstriyel Yapı İnşaatları

 

Endüstriyel alanlara yönelik faaliyetlerin sağlanacağı yapı alanlarının inşa edilme sürecidir. Üretim alanları, depolama birimleri, personel alanları, yükleme ve boşaltma alanları gibi kısımların projelendirilmesi ve teknik şartnamelere uygun olarak hazırlanması gerekir. Mevcut proje üzerinden veya yeniden projelendirmek suretiyle gerçekleştirilir. Hizmet, hammadde veya mal üretmek için oluşturulan büyük tesislerin yapım aşamalarının teknik proseslere uygun olarak sağlanması gerekir. Resmi ve yasal süreçler gözetilerek projelerin hayata geçirilmesi sağlanır. Birçok endüstri yapı çeşidi bulunur:

 • Depo ve dağıtım
 • Üretim
 • Hafif imalat
 • Soğutma ve soğuk depolama
 • Telekom ve Data hosting merkezleri
 • Biyoteknoloji

İnşaat yapı sektöründe oluşturulan projelerde sistemlerin tam ve eksiksiz olması sağlanıyor. Akıllı uygulamalar, teknolojik yenilikler, çağdaş tasarımlar bu süreçleri sağlıyor. Sıhhi tesisat, elektrik sistemleri, iletişim ve asansör hizmetleri optimizasyonları yapılarak ve test edilerek süreç tamamlanıyor. İnşaat tasarımları, isteklere, beğenilere ve çağdaş gereksinimlere göre şekillendirilip oluşturuluyor. Aym inşaat tüm projelerde önce insan sağlığını, güvenliğini ve huzurunu sağlamayı, sonrasında yaşam alanlarının konforlu, modern ve estetik değerlere en uygun olanı yaratmayı hedefliyor. Modern şehirlerin oluşturulmasında ve geliştirilmesinde büyük payı olan firma bu misyonuna devam etmek ve geliştirmek istiyor.

 

AYM MAKİNE , Bir AYM GLOBAL kuruluşudur.Kiralama sektöründe olduğu gibi inşaat sektöründe de işimizi titizlikle yapmaktayız.inşaat ile alakalı çalışmalarımızı görmek isterseniz

www.aym-insaat.com sitesinden faaliyetlerimizi takip edebilirsiniz.

Hızlı iletisim
 • 05377879525
 • 05377879525
 • aymmakine@gmail.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim