05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


Hakkımızda

AYM  MAKİNE KİRALAMA VE İNŞAAT SANAYİ DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

 

AYM MAKİNE 27 Yıllık iş hayatı tecrübesi üzerine kurulmuş İnşaat,Makine kiralama,alt yapı işleri,hafriyat,temel dolgu  vb işleri konusunda çalışan  AYM GLOBAL firmasının İş makineleri kiralama kısmını teşkil eden bir kuruluştur.

 

Kalitesi türkiye ve dünyada inşaat sektörleri tarafından kabul edilen JCB,MST,MANİTOU,HİTACHİ,SANNY,CAT,VOLVO vb iş makinelerini AYM MAKİNE KİRALAMANIN  üstün hizmet anlayışıyla bir araya gelerek iyi bir ekip oluşturmaktadır.

 

AYM MAKİNE 1994 yılından bu yana iş makinesi kiralama sektöründe yer alıyor.Şirketimiz 1994 yılında kurucumuz,onursal başkanımız AHMET AKIN tarafından AKIN HAFRİYAT olarak kuruldu.İşlerin büyümesi ve inşaat gibi farklı sektörlere girilmesi ile birlikte firma AYM GLOBAL çatısı altında AYM MAKİNE ve AYM İNŞAAT Olarak hizmet vermeye devam etti.

 

Sınırları zorlayan, fark yaratan, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş genç ve dinamik bir ekibiz. Eğitimi geleceğimize bir yatırım olarak görür; eli açık davranırız. Çevremize saygı gösterir; onu çocuklarımızdan ödünç aldığımızı biliriz. 

 

Biz AYM MAKİNE Olarak  geleneklerine sahip çıkar ve onları geleceğe taşıyan, işin hilesinin dürüstlük olduğuna inanan, rüzgar durduğunda küreklere asılmasını da bilen firmayız.

 

Gücü ve başarıyı ekip çalışmasında görüyor ve düşüncelerin eyleme dönüşmesi gerektiğine inanıyoruz.

 

AYM MAKİNE KİRALAMA Yüklendiği tüm işleri; kalite yönetimi gereksinmeleri, yenilik, hız ve güvenlik konularında en son teknolojiyi ve çalışma koşullarını uygulayarak gününde ve eksiksiz tamamlayarak güvenilirliğini kanıtlamıştır.

 

AYM MAKİNE KİRALAMA güçlü sermaye yapısı ve kurumsal yönetim anlayışı ile ulaşmayı amaçladığı hedefine ancak, bilgi, deneyim, heyecan, dinamizm ve sistem bilincinin bir arada olmasının yaratacağı sinerji ile ulaşabileceğinin bilinciyle yoluna devam etmektedir.