05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


BEKOLODER(JCB) Kiralama

  Bekoloder (JCB) Kiralama   Bekoloder (JCB) kiralama ile küçük çaplı kazı işlerinizi uygun maliyetlere getirebilirsiniz. Bekoloder makinalar türkiye pazarlarında oldukça fazla kullanılan iş makineleri arasında yer alır. Ekskavatörler ile kıyaslandığında en az onlar kadar işlevli ve kullanışlıdır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu maki


 

Bekoloder (JCB) Kiralama

 

Bekoloder (JCB) kiralama ile küçük çaplı kazı işlerinizi uygun maliyetlere getirebilirsiniz. Bekoloder makinalar türkiye pazarlarında oldukça fazla kullanılan iş makineleri arasında yer alır. Ekskavatörler ile kıyaslandığında en az onlar kadar işlevli ve kullanışlıdır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu makineler inşaat kazılarında öncelikli olarak tercih edilir. İnşaat kazıları yapmanız gerektiğinde dönemsel işlerinizi Bekoloder satın almak yerine kiralayarak yapabilirsiniz. Her açıdan avantaj sunan Bekoloder makineler birçok farklı model seçeneği ile kullanımınıza sunulur. İhtiyacınız olan kısa süreli kullanımlar için bir Bekoloder makine temin etmek ise AYM makine ile iletişime geçerek size en uygun iş makinesi kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

Kiralık Bekoloder Makineler

 

Bekoloder, Türkçede kazıcı iş makinesi olarak bilinir. Bu makineler hem kazma hem de yükleme gibi iki farklı işlemi aynı anda yerine getirebilir. Hafriyat alanında bulunan birbirinden farklı birçok malzemeyi başarı ile kazır ve kepçesine doldurarak yükleme araçlarına aktarır.

Bekoloder cinsi araçlarda kazma ve yükleme işlemleri hareketli hidrolik sistemler ile gerçekleşir. İş makineleri grubunda yer alan kazıcı ve yükleyici makineler kısa mesafe yük taşımacılığında güven veren sonuçlar ortaya koyar. Uzun mesafe taşımacılıkta istenilen performansı veremese de uzun süreli kazı işleri konusunda son derece profesyoneldir.

Bekoloder araçların kazıcı olan kısımları hendek kazma, kanal kazısı yapma, yapı temeli atma gibi işlemler için son derece uygundur. Kazı için özel olarak geliştirilen araçlar kazma ve yükleme işlemini kısa süre içerisinde yerine getirir.

 

Kiralık Bekoloder Makinalar

Kiralık Bekoloder araçların kullanımında çok farklı ekipmanlardan yardım alınır. Amaca uygun olarak tercih edilecek ekipmanların makineye bağlanması ile her alanda üstün performans elde edilir. Bu araçlar üretim aşamasında iken kullanım alanları düşünülerek farklı tasarımlara bürünür. Sonuç olarak amaca uygun bir araç tercih edildiğinde elde edilecek sonuçlar da o denli memnun edici olur. Bekoloder araçların çalışmasında kullanılan başlıca ekipmanlar şunlardır;

 • Kırıcı
 • Forklift
 • Tefsiye küreği
 • Riper
 • Betoniyer
 • POLİP

Hangi alanda Bekoloder kiralık modeline ihtiyacınız varsa kullanım amacına uygun ekipmanlar eklenerek kullanıma sunulur. Arazi şartlarında çalışmaya uygun Bekoloder araçlar ile ekipmanlar sayesinde birçok işi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.  

Bekoloder araçlar lastik tekerli aksamlara sahiptir. Bu sayede arazi ve engebeli alanlarda tek başlarına hareket edebilirler. Zorlu zemin şartlarında basit manevra hareketleri yapabilirler. Her mevsim koşulunda zemin üzerinde ileri geri gidebilir ve farklı çalışma alanlarına vinç yardımı olmadan geçebilirler.  Yaklaşık olarak 8- 10 kilometrelik bir alanda kazı çalışması yapacaksanız Bekoloder araçları güvenilir koşullarda tercih edebilirsiniz. Kiralık JCB fiyatları ve kiralama şartları gibi konularda daha detaylı bilgi almak için AYM Makine ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Bekoloder Makinalar Ne İşe Yarar?

Günümüzde hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf etmenin en akıllıca yolu iş makinelerinde destek almaktır. Teknolojik donanımlar ile hazırlanan iş makineleri birçok işin kolaylaşmasına yardımcı olur.  Ağır ve zorlu işler bu makineler sayesinde sorun olmaktan çıkar.

 

Bekoloder araçlar işlerin daha az maliyetler ile gerçekleşmesini sağlar. Uzun sürelerde yapılacak birçok iş dakikalar içerisinde sonlanır. Hem inşaat hem de t arım sektöründe kazıcı görevi ile önemli bir role sahip olan loder makineler işlerin hem hızlı hem de daha nitelikli koşullarda gerçekleşmesini sağlar.

 

Bekoloder makinalar ön ve arka kısımlarında birçok farklı özelliğe sahip kovalar bulunur. Farklı ebat seçeneği ile her alanda kovalar ile rahat çalışmak mümkündür.  Ön kısımda yer alan kovalar kazma işlemini gerçekleştirir. Arka kısımdaki kova ise kazı sırasında çıkan hafriyatın çıkartılması ve zemin düzleştirme çalışmalarında devreye girer.

 

Hidrolik sistem ile çalışan Bekoloder araçlar etkin manevra kabiliyetine sahiptir. Zemine kendini kolayca sabitleyen bu makineler 180 derece dönebilen performansı ile geniş açılı bir çalışma özelliğin sahiptir. Kazıcı ve yükleyici makineler yerinden hareket etmeye gerek kalmadan etrafta bulunan alanların kazılması konusunda oldukça profesyoneldir. Arka aksamda yer alan geniş kova sayesinde kazılan her türlü harfiyat dakikalar içerisinde bulunan alandan yüklenerek boşaltılır.

Bekoloder araçların tekerleri lastik kaplıdır. Özel üretilen lastikler sayesinde tekerler aracın zemine tutunmasını sağlar. Bu sayede ağır ve kapsamlı işlerde bile araç yerinden oynamadan üstün performanslar ortaya koyar.

Tarım alanında toprağı kazma ve düzleştirme gibi çalışmalar yapacaksanız Bekoloder araçları tercih edebilirsiniz. Tarım gibi dönemsel veya mevsimlik çalışma gerektiren durumlarda Bekoloder kiralama hizmetleri tam anlamı ile ihtiyaca karşılık bulur.

Alan kazma ya da zemin düzleştirme gibi durumlarda tercih edilebilecek Bekoloder araçlar bazı durumlarda ağır eşyaların yerinden taşınması gibi durumlarda da iş görür. Tek parça halinde taşımacılık yapabilen kovalar istenilen her mesafeye kolayca malzemeni taşınmasına olanak tanır.

Harfiyat çalışmalarında sıklıkla kullanılan kamyonlara malzeme yükleme işlemleri Bekoloder araçlar yardımı ile yapılır. Harfiyat alanında bulunan kazı atıklarını başarılı bir şekilde kamyonlara yükleyen Bekoloder araçlar römork araçlara malzeme yükleme konusunda da ilk sırada tercih edilen araçlardır. Kiralık bekolader fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için AYM makine ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kiralık Bekoloder Makinaların Faydaları

 

Kiralık Bekoloder makineler kullanımda birçok farklı açıdan avantaj sunar. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Bekoloder araçlar zamandan tasarruf sağlamanıza imkân tanır.
 • İnsan gücü ile yapılamayacak birçok zorlu işin yerine getirilmesini sağlar.
 • Nitelikli iş gücünün ortaya çıkmasını sağlar.
 • Zamandan tasarruf ile birlikte maliyetten de ciddi oranda tasarruf sağlamayı mümkün hale getirir.
 • Yapılan işin kalitesini yükseltir.

Bekoloder kiralama fiyatları hem zaman hem de kullanım amacına göre farklılık gösterir. Kiralayacağınız Bekoloder makinenin özellikleri, model, kullanacağınız süre gibi konular netlik kazandıktan sonra fiyatlar hakkında da kesin bilgi almanız söz konusu olur. İstanbul JCB kiralama firmaları ile iletişime geçmeden önce AYM Makine ile görüşerek her anlamda uygun kiralama fiyatlarını öğrenebilir ve güven veren hizmetler satın alabilirsiniz.

 

Kiralık Bekoloder Araç Kullanım Alanları

 

Bekoloder araçlar son derece geniş kullanım alanına sahiptir. Hem pratik olmaları hem de kullanımında rahatlık sunmaları nedeni ile güvenle tercih edilir. Kazıcı ve yükleyici olarak tanım bulan bu araçların kullanımına ihtiyaç duyulan diğer çalışma alanları şu şekilde sıralanabilir;

 

 • Bekoloder araçlar inşaat sektöründe ilk temel atma işleminden iş bitim sürecine kadar etkin bir şekilde rol alır. Küçük ya da büyük çaplı bütün inşaat sürecinde işçilerin en aktif kullandıkları makineler arasında yer alır.
 • Şantiyelerde kazma işi için öncelikli olarak tercih edilir.  Bunun haricinde gerekli olacak her türlü taşıma v e yükleme işinde de yine bu araçlardan yardım alınır.
 • Harfiyat malzemelerinin yüklenmesinin yanı sıra istiflenmesi işi Bekoloder araçlarındır.
 • Yol yapım çalışmalarında farklı ihtiyaçların olacağı göz önüne alınarak Bekoloder araçlar hazır bulundurulur. Gerek atık asfaltın yerinden alınması gerekse yolda gerekli olacak ekstra kazı çalışmaları bu araçlar ile gerçekleştirilir.  Asfalt atma işleminden önce zeminde gerekli olacak düzleme çalışmaları da yine Bekoloder araçlar ile yerine getirilir.
 • Gıda fabrikalarında gerekli olacak her türlü taşıma ve yükleme işleminde firmalar Bekoloder araçlara ihtiyaç duyabilir. Paletli malzeme taşımacılığında üst düzey performans sunar.
 • Şehir planlaması ve peyzaj gibi konularda kazıcı ve yükleyici makinelerden yardım alınır.

Bekoloderın çalışma alanlarını bu kadarla sınırlamak doğru değildir. Bu araçlar akla gelebilecek her türlü alanda çalışabilir. Firma olarak ihtiyacınız olacak iş makinesi gücünü satın almak yerine kiralayarak ekonomik anlamda fayda elde edebilirsiniz.  JCB kiralama hizmeti ile ihtiyacınıza uygun birçok farklı Bekoloder modelini tercih edebilirsiniz. Her sektörde üstün kaliteli çalışmalara imza atmak için AYM Makine ile iletişime geçebilir ve her koşulda memnun olacağınız hizmetler satın alabilirsiniz. Firmamızı her zaman arayabilir ve kiralama şartları ile birlikte sunduğumuz diğer hizmetler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bekoloder (JCB) kiralama Seçenekleri

 

Bekoloder kiralama hizmeti farklı sektörlerde iş makinesine ihtiyaç duyan firmalara ekonomik çözüm önerileri sunar. Düzenli olarak yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile iş makinelerini satın almak yerine kiralamayı tercih eder. Çünkü bu tür ağıt makineleri satın almaktansa kiralamak daha avantajlıdır. Bütçeye her anlamda avantaj sağlayan kiralık iş makineleri istenilen her dönemde rahatlıkla kiralanabilir. Bekoloder kiralama hizmetine ihtiyacınız olduğunda firmamıza ulaşarak siz de çalışma bütçenizi ve sermayenizi koruyabilir ve pratik çalışma çözümleri elde edebilirsiniz.

 

Haftalık Bekoloder Kiralama Hizmeti

 

Bekoloder kiralama hizmetini haftalık süre ile tercih ederek kısa dönem işlerinizde fazla bütçe ödemekten kurtulabilirsiniz. Eğer çalışma planınız 1 aydan az ancak 7 günden daha fazla ise haftalık jcb kiralama hizmeti alarak ekonomik koşullarda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Kullanım sürenizin ayı dolduracağınızı düşünüyorsanız iletişime geçerek kiralama tekliflerini tekrar gözden geçirebilir ve uygun aylık tarifeler arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Haftalık Bekoloder kiralama hizmetini yılın her döneminde AYM Makine aracılığı ile satın alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçebilir ve jcb araçlara ait kiralama fiyat tekliflerimizi gözden geçirebilirsiniz.

 

Aylık Bekoloder Kiralama Hizmeti

 

Aylık bekoloder kiralama hizmeti mevsimsel tarım ya da inşaat çalışmalarında tercih edilir. Dönemsel olarak jcb makinelere ihtiyacınız olduğunda bu hizmet süresi tam size göredir. Günlük kiralama seçenekleri ile kıyaslandığında fiyat açısından farklı avantajlar sunabilir.

Haftalık Bekoloder kiralama hizmetinin size göre olmadığını düşünüyorsanız günlük Bekoloder kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Günlük Bekoloder Kiralama Hizmeti

 

Günlük Bekoloder kiralama hizmeti tek seferlik çalışma sahalarında makine satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Genelde beklenmedik durumlarda iş makinesine ihtiyacı olan firmalar tarafından tercih edilir. Bu sayede firmalar ekstra makine satın alma maliyetinden kurtulur.

 

Günlük JCB kiralama hizmetini en uygun fiyat koşulları ile satın almak için AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız dilerseniz bu hizmeti operatör desteği ile birlikte müşterilerine sunar.

 

İstanbul Genelinde Kiralık Bekoloder (JCB) Hizmeti

 

AYM Makine kiralık iş makinesine ihtiyacınız olduğunda sizlere memnuniyet garantili hizmetler sunar. İstanbul’un her yerine Bekoloder (JCB) ve diğer iş makinelerini en uygun fiyat seçenekleri ile kiralar. Şehrin neresinde olursanız olun firma ile iletişime geçebilir ve ihtiyacınıza en uygun iş makinesi kiralama hizmetine sahip olabilirsiniz.

 

İstanbul bekolader kiralama firmaları ile görüşmeden önce AYM Makine ile iletişime geçerek araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız iş makineleri kiralama konusunda gerekli her türlü desteği müşterilerine sunar. Satın alma maliyetlerinin yanı sıra araçlar için karşılaşacağınız birçok ek masraftan da kurtulmak için iş makinelerini kiralama seçeneklerini düşünebilirsiniz. AYM Makine tercihiniz halinde kiralama hizmetini operatör desteği ile birlikte müşterilerine sunar.