05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


Bobcat Kiralama

Bobcat Kiralama Bobcat kiralama hizmeti alarak mini kepç ihteyeiyacınız olan her alanda hızlı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Bobcat iş makineleri nerdeyse 100 yıldır inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Pratik çalışma performansı vermesi ve küçük boyutlu olması nedeni ile çok sık tercih edilir. Mini boyutlarda olması sayesinde en zorl


Bobcat Kiralama

Bobcat kiralama hizmeti alarak mini kepç ihteyeiyacınız olan her alanda hızlı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Bobcat iş makineleri nerdeyse 100 yıldır inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Pratik çalışma performansı vermesi ve küçük boyutlu olması nedeni ile çok sık tercih edilir. Mini boyutlarda olması sayesinde en zorlu çalışma alanlarında en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Operatör desteği ile birlikte bir Bobcat kiralama hizmetine ihtiyacınız olduğunda AYM Makine ile iletişime geçebilir ve her kısa sürede birçok zorlu zemin işlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz.

 

Bobcat kiralama hizmetini dilediğiniz süreler boyunca tercih edebilirsiniz. Dönemsel olarak kiralanan Bobcat iş makineleri bu özelliği ile satın alma bütçenizin büyük kısmının sizde kalmasını sağlar. Günlük Bobcat kiralama hizmeti satın alarak kısa süreli çalışmalarınızda ekonomik çözümler elde edebilirsiniz.

 

Haftalık Bobcat kiralama hizmeti bir günden daha fazla süre bu hizmete ihtiyacınız olduğunda size sunulur. Hem yaz hem de kış mevsiminde haftalık Bobcat kiralama hizmeti ile özellikle sözleşmeli dönemsel işlerinizde sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Aylık, haftalık ve günlük Bobcat kiralama hizmetine ihtiyacınız olduğunda AYM Makine ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız dilediğiniz süre boyunca size sunduğu araçların gerekli bakım ve onarım masraflarını karşılar. Bu sayede herhangi bir ek masraf ile karşılaşmadan iş makinesi kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Kiralık Bobcat Kullanım Alanları

 

Bobcat kiralama hizmeti almak istediğinizde sizi 3 farklı makine seçeneği karşılar. Bu iş makineleri farklı boyut seçenekleri ile her alanda en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Değişik klasmanlar sayesinde Bobcat iş makineleri ile hem kazı yapmak hem harfiyat taşımak hem de zemin delme işlerini yerine getirmek mümkün olur. Bunun haricinde çevre düzenleme işlerinde de yine Bobcat iş makineleri beğenilir sonuçlar ortaya koyar. Aylık Bobcat kiralama hizmetini her zaman satın alabilmek için AYM Makine firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Harfiyat Alma

 

İnşaat sektöründe iş makinelerinin en yaygın kullanım amacı harfiyattır. Toprak zeminde yapılan kazı çalışmaları sonucunda ortaya çıkan taş, çakıl ve toprak gibi ağır malzemeler iş makineleri yardımı ile yerinden alınarak toplama merkezine aktarılır. Harfiyat alma işlemi iş gücü ile yapılması mümkün olmadığından iş makineleri ile yapılır. Her alanda bulunan harfiyat malzemenin güvenli ve hızlı bir şekilde yerinden toplanmasını sağlayan Bobcat makineler malzemenin dökülmeden kamyonlara aktarılmasını sağlar. Harfiyat içeriği ne olursa olsun Bobcat iş makineleri ile kısa süre içerisinde bütün atık malzemeyi sevk yapacak kamyonlara aktarabilirsiniz.

 

Bobcat iş makineleri küçük ebatlı olması sayesinde harfiyat işlerinizde size büyük kolaylık sağlar. Normal ölçülerde iş makinelerinin giremediği birçok yere Bobcat iş makineleri sığmaktadır. Bu sayede en zorlu çalışma koşullarında ve en küçük alanlarda Bobcat iş makineleri mükemmel birer harfiyat taşıyıcı olabilir.

 

Bobcat iş makineleri asansör gibi küçük alanlara sığma özelliğine sahiptir. Bu sayede yüksek ve katlı yerlere rahatlıkla ulaşabilir. Bundan dolayı çalışma ve kullanım alanı son derece geniştir. Bobcat iş makineleri ile harfiyat aldırma işinizde AYM Makine ile iletişime geçebilir ve dilerseniz operatör desteği ile birlikte bu hizmete sahip olabilirsiniz. Bobcat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Geniş manevra kabiliyetine sahip olan Bobcat makineler bu sayede harfiyat toplama konusunda son derece başarılıdır. Harfiyat çalışmalarında 360 derece dönebilen Bobcat makineler bu sayede geniş bir görüş açısı sunar. Dolayısı ile bir yere sabitlendikten sonra etrafta bulunan bütün harfiyatları basit hareketler ile toplayabilir. Operatörlere kullanımda kolaylık sunar. Bobcat iş makinesini kiralamak istediğinizde kullanım amacınızı belirtmeniz yeterlidir.

 

Harfiyat için kiralamayı düşündüğünüzde makinenin ön kısmına toplama için kullanılan kepçe ataşmanı sabitlenir ve müşterilerin kullanımına sunulur. Kiralık Bobcat hizmetini satın aldıktan sonra bu makineleri her türlü sahada güven ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Zemin Delme

 

Mini Bobcat makineler özellikle şap gibi zeminlerin delmesinde sık tercih edilir. Delici ataşmanı ile kullanıma sunulan makineler farklı sertliklere sahip zemin ve duvar delme işleminde oldukça başarılıdır. İnşaat alanında kazı çalışmalarında sık kullanılan Bobcat makineler sayesinde en zorlu zeminler bile başarılı bir şekilde kırılabilir. Makinenin özellikleri arasında yer alan titreşim özelliği sayesinde zeminler tek bir hamle ile kolayca istenildiği şekilde parçalanır. Delici ataşmanı yerleştirilerek kullanıma sunulan Bobcat iş makineleri ile hem duvar hem de zemin delme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Zemin ve duvar delme işlemi iş gücü ile yapılması imkânsız olan işler arasında yer alır. Gereksiz zaman kaybından kurtulmak ve işçileri daha aktif işlerde kullanabilmek için zemin delme işlemlerinizde Bobcat mini iş makinelerini tercih edebilirsiniz. Çalışma sırasında yüksek manevra gücüne sahip olan makineler bu sayede başarılı sonuçlar vermektedir.

 

Bobcat iş makineleri özel kauçuk kaplı lastik sistemi sayesinde zeminde tutuş sağlar. Dolayısı ile yüksek güç gerektiren çalışma sahalarında herhangi bir engel çıkarmadan işlerin yerine getirilebilmesini sağlar. Özel zemin tutucu özellikleri ile kiralayabileceğiniz Bobcat mini iş makinelerini kiraladıktan sonra dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

 

Çevre Düzenlemesi

Çevre düzenleme işlerinde verimli sonuçlar elde etmek için Bobcat iş makinelerini kiralayabilirsiniz. Mini kepçe olarak hizmete sunulan Bobcat iş makineleri çevre düzenlemesinde pratik ve hızlı çözümler üretir. Özellikle park ve bahçe düzenlemelerinde sık tercih edilen Bobcat iş makineleri küçük yapılı ve yüksek manevra kabiliyetli olması nedeni ile tercih edilir.

Park halılarının düzenlenmesi ve yenilenmesi gibi durumlar Bobcat iş makinelerinin çevre düzenlemelerinde direkt olarak kullanıldığı alanlardır. Zemine serilecek halılar ve âtıl durumdaki bozuk halıların taşınması işinde Bobcat iş makineleri işleri kolaylaştırır. Zemine zarar vermeden atık malzemelerin toplanmasını gerektirecek durumlarda kiralık Bobcat iş makinelerini tercih edebilir ve başarılı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Özel ataşmanı ile birlikte hizmetinize sunulacak Bobcat iş makinesi ile çevre işlerinizde güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Birçok farklı ihtiyaca alternatif çözümler sunan mini kepçelere ihtiyacınız olduğunda kiralık seçenekler ile ekonomik çözümlere sahip olmak için AYM Makine ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Kazı Yapma

 

Mini kepçeler kazı işlerinde hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirir. İnşaat gibi zorlu çalışma alanlarında en sık ihtiyaçlardan bir tanesi kazıdır. Toprağın kazınması ve harfiyat işlerinin taşınması sonucunda gerekli inşaat işleri yapılmaya başlanır. Mini Bobcat iş makinesi modelleri girilmesi zorlu ve küçük alanlarda devreye girer. Düz ve geniş arazilerde kazı çalışması yapmak oldukça basitken, daha dar ve manevra alanını bulunmadığı ortamlarda kazı yapılması büyük araçlar ile mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda Bobcat iş makineleri devreye girer. Sadece tek bir girişin olduğu küçük alanlarda Bobcat iş makinelerinin doğrudan çalışma alanlarıdır. Tek yönlü bir kazı çalışmasına ihtiyacınız varsa geniş manevra özelliğine sahip Bobcat iş makinelerini tercih edebilirsiniz. İstanbul Bobcat kiralama firmaları ile görüşmeden önce AYM Makine ile iletişime geçebilir ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kiralık Bobcat iş makinesi müşterilere sunulurken ihtiyacınıza en uygun ataşman eşliğinde teslim edilir. AYM İş makineleri kiralama ile iletişime geçerek hem iş makinesine hem de operatör desteğine sahip olabilirsiniz. Çalışma alanınız ve kullanım ihtiyacınız gibi konularda bilgi verdikten sonra size en uygun Bobcat iş makinesi ve ataşmanı sizin için hazırlanacaktır. Kiralama süreniz hakkında bilgi verdikten sonra istediğiniz zaman istediğiniz çalışma sahasında Bobcat iş makinelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bobcat kiralama ücreti ne kadar sorusuna yanıt almak için firmamıza ulaşabilir ve size uygun fiyat tekliflerimizi talep edebilirsiniz.

 

Bobcat İş Makineleri Diğer Kullanım Alanları

 

Bobcat iş makineleri çok yönlü kullanım avantajı vermesi nedeni ile birçok iş makinesinden ayrılır. Mini boyu ile pratik çözümler sunan mini kepçelerin en sık kullanıldığı diğer çalışma alanları şu şekildedir;

 • Açılı olarak tercih edilebilecek Bobcat iş makineleri yol temizliğinde oldukça başarılıdır.
 • Uygun özelliklere sahip olan açılı modelleri ile kış mevsiminde kar küreme çalışmalarına katılmak mümkün olur.
 • Tarım arazilerinde toprak ile gübrenin birbirine karıştırılması gibi farklı alanlarda tercih edilebilir.
 • Yem kovanı ataşmanı ile birlikte kullanıldığında hem hızlı hem de eşit bir yem dağıtım hizmeti sunabilir.
 • Ek ataşmanlar kullanıldığında dilimleme gibi hizmet ihtiyaçlarında en iyi performansı sunar.
 •  Teleskopik kovalar ile birlikte kullanıldığında kazma işlerinde üstün performans ortaya koyar.
 • Malzeme taşıma konusunda son derece elverişlidir.
 • Titreşimli ataşman sayesinde Bobcat iş makineleri çok amaçlı kullanım sunar. Titreşim ataşmanı eklendiğinde mini kepçeler asfalt atma ve hendek yapma gibi ekstra işlerde kullanışlı hale gelir.
 • Bobcat iş makineleri ile toprak düzenleme ve tırmıklama gibi işler en iyi şekilde yapılabilmektedir.
 • Bina güçlendirme ile alakalı konularda mini kepçelere büyük bir görev düşer.
 • Depolarda malzeme taşıma ve yer değiştirme gibi görevlerde başarılı sonuçlar ortaya koyar.
 • Liman işletmelerinde malzeme indir ve bindirme gibi konularda tercih edilir.
 • Madencilik sektöründe kullanımı oldukça yaygındır.
 • Ağıl temizleme işlerinde mini kepçe modelleri kullanılır.

Bobcat iş makineleri ataşman açısından son derece geniş seçeneklere sahiptir. Bu sayede memnun edici sonuçlar ortaya koyar. AYM Makine ile iletişime geçerek uygun fiyatlı Bobcat kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Kiralık Bobcat İş Makinelerinde Kullanılan Ataşmanlar

Kiralık Bobcat iş makineleri çok farklı ataşmanların kullanılabildiği grupta yer alır. Farklı iş makinelerini kullanmak yerine bir Bobcat kiralayarak birden fazla sektörde kullanabilirsiniz. Ataşmanların kullanımı için Bobcat makinelerinin ön kısımdaki kepçe ekipmanlarının sökülmesi gerekir. Mini kepçelerde kullanılacak başlıca ataşmanlar şu şekildedir;

 • Balya taşıyıcısı:
 • Açılı süpürge
 • Ağaç nakil
 • Arka destek ayakları
 • Açılır kova
 • Budama
 • Beton pompası
 • Beko
 • Asfalt frezesi
 • Burgu
 • Toprak Burgusu
 • Çalı Biçme
 • Çapa
 • Trencher Asfalt Kesme

Bobcat iş makinelerine uygun olarak üretilen ataşmanların her biri farklı kullanım alanlarında hizmet yapabilmeyi mümkün kılar. Açılır kova ataşmanı, mini kepçelerde kazma kuvvetinin artırılmasını sağlar. Açılır kovaların üzerinde iç içe geçmiş tırnaklar yer alır. Bu sayede her türlü malzeme ve nesneyi toplu bir şekilde tam kavrayarak bulunduğu yerden kaldırır. Mesafe fark etmeden kaldırılan malzemeyi olduğu gibi indirmeyi ve yüklemeyi başarır.

 

Açılı süpürge ataşmanı sayesinde Bobcat makineler hem sağa hem de sola doğru farklı açılar ile kullanılabilir.  Bu ataşman ile makine hem yol hem de fabrika süpürge gibi faaliyetlerde uygun hale gelir.

 

Ağaç nakil ataşmanı takıldıktan sonra mini kepçeler ile asırlık ağaçlar bile köklerinden ayrılmadan bulundukları yerden alınarak farklı bir toprak araziye taşınabilir.  Fidanların hasar görmesini engellemek adına bu ihtiyaçlarda mini kepçeler öncelik sebebidir.

Ataşmanlar arasında yer alan arka destek ayakları sayesinde mini kepçeler kullanım sırasında zeminlere zarar vermez. Bu ayaklar şaseye bağlanarak kullanılır.

 

Mini kepçeler yükleyiciler grubunda yer alır. Bu anlamda her türlü malzemenin yüklenmesi konusunda maksimum performans ortaya koyar. Hangi ataşmana ihtiyacınız olduğuna karar vermek için AYM Makine İstanbul firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bobcat İş Makinelerinin Özellikleri

 

Kiralık Bobcat iş makineleri sahip olduğu eşsiz kullanım özellikleri ile ön plana çıkar. Bunlar şu şekilde özetlenebilir;

 • Manevra kabiliyeti oldukça yüksektir.
 • Dizel yakıt seçenekleri ile yakıttan tasarruf sağlar.
 • Operatör kabini her türlü güvenlik detayı düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Zemin sabitlenme özelliği sayesinde kullanım sırasında risk oluşturmaz.
 • Güçlü motor yapısı sayesinde ağır işlerde güvenli kullanım sunar.
 • Farklı ataşmanlar ile birlikte kullanılabilir.
 •  Birçok farklı alanda kullanıma uygundur.

Bobcat kiralama İstanbul firmalarına ihtiyacınız olduğunda şehrin her yerinde güvenilir hizmetler alabilmek içi AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Bobcat kiralama hizmetini tercihiniz halinde operatör desteği ile birlikte müşterilerine sunar.

 

Bobcat

 

AYM MAKİNE olarak 1995 yılından beri  iş makinesi kiralama sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Sektörün getirdiği ihtiyaç sebebiyle 2010 yılından sonra dar alanlarda (otopark,bina ve kat araları) büyük  iş makineleri (bekoloder-loder vb) ile çalışma yapmak zor olduğu için bobcat makinelerini tercih ediyoruz.Aym makine olarak çalıştığımız alanlarda iş güvenliği ve çevre güvenliğini kendimize şiar edinmiş bulunmaktayız bunun bir sonucudur ki her tonajda her her ebatta bobcatimiz mevcuttur