05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


SİLİNDİR KİRALAMA

Silindir Kiralama   Silindir kiralama hizmeti asfalt zeminlerde yapılacak sıkıştırma çalışmalarını da ha ekonomik koşullarda gerçekleştirebilmenizi sağlar. Satın almak için uygun bütçeye sahip olmayan firmalar kiralık silindir hizmeti ile maliyetten ciddi tasarruf elde eder. Asfalt yollarda mükemmel bir sıkıştırma ve düzeltme performansı sergil


Silindir Kiralama

 

Silindir kiralama hizmeti asfalt zeminlerde yapılacak sıkıştırma çalışmalarını da ha ekonomik koşullarda gerçekleştirebilmenizi sağlar. Satın almak için uygun bütçeye sahip olmayan firmalar kiralık silindir hizmeti ile maliyetten ciddi tasarruf elde eder. Asfalt yollarda mükemmel bir sıkıştırma ve düzeltme performansı sergileyen silindir makinelerine uygun fiyatlar ile kiralık olarak sahip olmak için AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz.

 

silindir kiralama

 

Yapı ve inşaat sektörlerin de en çok tercih edilen iş makinelari arasında ilk sıralarda yer alan silindir makinalar çok yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bunların yanı sıra silindir makinalar baraj yapımı işlerinde de tercih edilen iş makinası türlerinden biridir. Statik silindir makinalar, dinamik silindir makinalar ve tokmaklar olarak üç farklı bölümde incelenebilen kiralık makinalar genel olarak yol asfalt çalışmalarında tercih edilse de daha birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Kiralık olarak tercih edeceğiniz silindir makinaların başlıca kullanım alanları şu şekildedir;

 

 • Açık kapalı otoparklar
 • Spor sahaları
 • Yollar
 • Fabrika alanları
 • Ve çeşitli depolarda gelmektedir.

 

Kiralık Asfalt Silindir Makinaları

 

Genel olarak yol yapım çalışmalarında asfaltın döküldükten sonra zemin üzerinde eşit ve düz bir şekilde yayılmasını ve sıkılaşmasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Ağır iş makinaları grubunda yer alan silindirler ile kısa sürede maksimum hizmet performansı elde edilir. Asfalt silindirlerinin kullanılması zaman ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu nedenle birçok firma kiralık olarak alacağı silindir makineleri ile kısa sürede verimli çalışmalar elde eder.

 

Asfalt Silindir Makinaları Modelleri

 

Farklı zamanlarda üretilen asfalt silindirlerinde birçok model ve özellik mevcuttur. Bu nedenle tecrübeli ve silindir iş makinalarını kullanma belgelerine sahip kişilerce kullanılması büyük önem arz eder. Birçok modeli bulunan asfalt silindir modellerinin başlıcaları;

 • Çift Tamburlu Dizel Joystickli ve Vibrasyonlu Asfalt Silindiri
 • Çift Tamburlu Dizel Vibrasyonlu Silindir
 • Vibrasyonlu BTS40 Çift Tamburlu Benzinli Asfalt Silindiri
 • Vibrasyonlu BTS20 Tek Tamburlu Benzinli Asfalt Silindiri

Şeklindedir. Bunun yanında silindir araçları arasında daha birçok farklı model yer alır. Kiralık silindir İstanbul firmaları ile görüşmeden önce AYM Makine ile iletişime geçerek en uygun fiyatlar ile kiralık silindir makinelere sahip olabilirsiniz.

 

Silindir makine modellerinde her model kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olup farklı performanslarda çalışma hizmeti sunsa da temelde aynı sistem üzerinde çalışmaktadır. Tonlarca ağırlığa sahip silindir makinaları zemin üzerinde hareket ederek üzerinden geçtiği alanlara basınç uygular. Bu sayede zemin yüzeyinde bulunan malzemeler ağırlığın etkisi ile sıkılaşır. Sonuç olarak da düz bir zemin görüntüsü elde edilir.

 

Asfalt Silindir İş Makinalarının Genel Özellikleri

 

 • Her makinanın yürüme hızı sahip olduğu modele göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak 4,2 km /h olarak yürüme hızları ölçülmüştür.
 • Zemin düzenlemede kullanılan silindir makinaları dizel yakıt ile çalışmaktadır.
 • Silindir makinalar sahip olduğu onlarca tonluk ağırlıkları sayesinde tek geçiş ile zemin üzerinde istenilen düzlüğü ve pürüzsüz görünümün elde edilmesini sağlar.
 • Tonlarca ağırlıkta olan silindir makinalar ön tarafta bulunan tamburları ile hareketlilik kazanır.
 • Genel olarak silindir makinaların tambur çapları 38 cm olup tamburların uzunlukları 650 milimetredir.
 • Silindir makinaların ön tarafında bulunan tamburlar sağ ve sola hareket etme özelliğine sahiptir. Bu sayede kolayca silindir makineler sağ ve sol tarafa doğru yönlendirilebilmektedir.
 • Belli bir kullanım ömrüne sahip olan tamburlar yıprandıktan sonra gerekli değişmeler ve bakımlar yapılıp yenilendikten sonra tekrar kullanılmaya devam edilebilir.
 • Silindir makinaların asfalt sıkılaştırma özelliğine sahip olanları saatte 2500 m2’lik alanları kolaylıkla düzleştirme ve pürüzsüz hale getirme özelliğine sahiptirler.
 • Silindir makinaların santrifüj kuvvetleri 24kn dir.
 • İçerisinde su deposu bulunduran silindir makinaların su depoları 35 litrelik hacme sahiptir.
 • Silindirler tırmanma prensibine göre çalışmaktadır ve çalışma esnasında ki tırmanma yüzdesi %40 olarak hesaplanmıştır.
 • İçerisinde joystick bulunduran silindir makinaların sağ ve sola hareket edebilmeleri ve makine kontrolleri bu joystickler aracılığı ile sağlanmaktadır.
 • Silindir makinaların tonlarca ağırlıkta bulunan silindirleri, silindir makinanın model ve özelliğine göre tek silindir veya çift silindir olarak değişkenlik gösterebilmektedir. 

Silindir kiralık hizmetine ihtiyacınız olduğunda AYM Makine farklı ile üstün hizmetlere sahip olabilirsiniz.

 

Silindir Makinalarında Bakım

Silindir makinaların da tüm iş makinalarında olduğu gibi gerekli bakım ve onarım çalışmaları büyük önem arz etmektedir.  Zamanında ve düzenli periyodik aralıklar ile yapılan bakım onarım çalışmaları silindir makinaların daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Çok kolay ve pratik yöntemlerle yapılan müdahaleler silindir makinaların daha dayanıklı olmasını ve uzun vadede ilk gün ki performansı elde etmeyi sağlar. Zamanında ve düzenli yapılan bakım ve onarım çalışmaları aynı zamanda silindir makinalarda oluşacak arızaların da önüne geçerek büyük hasarlardan makinayı korur. Bu sayede oluşabilecek arızalar için sarf edilecek yüksek maliyetlerin de önüne geçilmiş olur. Genel olarak silindir makinaların bakım ve onarımı yapılırken;

 

 • Belli zaman aralıklarında üzerinde bulunan cıvataların kontrolleri sağlanmalıdır.
 • Silindir makinalar kullanılırken her 100 saatlik kullanımı doldurduktan sonra motor yağında değiştirme gerektirir.  Bu sayede düzenli değiştirilen motor yağı silindir makinada bulunan motorun performansının artmasına ve ilk alındığı zamandaki gibi güçlü çalışma performansı sunmasını sağlar.
 • Silindir makinada bulunan açılma özelliğine sahip olan tamburun bakımıdır. Mutlaka her kullanımdan sonra silindir makine üzerinde yer alan tambur açılıp varsa araya sıkışan taşlar temizlenmelidir. Bu sayede daha uzun ömre sahip olacak olan tambur kullanıldığı süre içerisinde herhangi bir zedelenme olmadan ilk gün ki hızda çalışma ve üstün performans gösterme özelliğini korur. Tamburun temizliği ve bakım onarımının düzenli yapılıyor olması silindir makinaların uzun ömürlü olması ile doğrudan orantılıdır.
 • Hava filtreleri silindir makinaların en önemli ve bakım gerektiren kısımları içerisindedir. Mutlaka her kullanımdan sonra hava filtrelerinin de bakımları ve gerekli temizleme işlemleri yapılıp hava kanallarında birikip çalışma esnasında aksamaya neden olacak kir ve tozlardan arındırılmalıdır.
 • Tüm bakımları yapılan silindir makinalar hava filtresi temizliği ve tambur bakımlarından sonra belli aralıklarla dinlenmeye bırakılmalıdır. 
 • Makine kullanımı; kullanım açısından yeterli eğitimi almış ve tecrübeye sahip kişilerce yapılmalıdır.

 

Tüm bakım ve onarım işlemlerinin dışında çalışma yapılacak alanlarda da gerekli kontrolleri sağlamak önemlidir. Çalışma yapılacak alanda varsa çukurlar ve çatlaklar vs. sorunlar giderilmeli ve gerekli ön hazırlık yapılmalıdır. Çalışma yapılacak alanın bozuk olması kullanılacak olan silindir makinenin verimliliğini ve kullanım ömrünü etkilemektedir. Ayrıca eğimli alanların dayanıklı ve düz hale getirilmesi amacıyla kullanıldığı taktirde de kayma ihtimali olduğu göz önünde bulundurulmalı ve düşük hızla makine kontrolü sağlanarak çalışmalar gerçekleştirilmelidir.

 

Saatlik Silindir Kiralama Hizmeti

Saatlik silindir kiralama ile daha küçük alanlarda duyulan iş ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.  Saatlik silindir kiralamayı daha çok açık ve kapalı otopark alanların zemin düzenlemesinde, orta büyüklükte olan depolarınızda ve çeşitli alanlarda hizmet veren fabrikaların zemin düzenlemelerinde tercih edebilirsiniz.

 

Saatlik silindir kiralama hizmeti sayesinde tecrübeli ve alanında uzman olan makine operatörlerimiz eşliğinde hizmet alma olanağınız mevcuttur.  AYM iş makinaları bu sayede kısa sürede profesyonel hizmet alma olanağı sunmaktadır.  Kiralık silindir fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alarak ihtiyacınız olan modele güvenli koşullarda sahip olabilirsiniz.

 

Günlük Silindir Kiralama Hizmetleri

 

Kullanılacak alanın daha geniş olması nedeniyle genel olarak silindir makineler günlük ya da haftalık olarak kiralanabilir. Yine saatlik silindir kiralama gibi daha büyük alanlarda ve depolarda boş alanların zemin sıkılaştırılmasında tercih edilebilir.

Günlük silindir kiralama ve saatlik silindir kiralama hizmetleri ücreti kiralanacak silindir makinanın özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca silindir makinaların kiralanması esnasında yanında operatör hizmeti desteğinin de alınması fiyat konusunda değişikliğe sebep olmaktadır.

 

Diğer bir tercih edilen silindir makine kiralama şekillerinin başında ise aylık olarak kiralama şekli gelir. Aylık silindir makine kiralama genel olarak yol yapım çalışmaları gibi uzun vadede ihtiyaç duyulan çalışmalar için tercih edilir.

Aylık silindir kiralama hizmetlerinin fiyatları saatlik ve günlük silindir makine kiralama işlemlerinde olduğu gibi kullanılacak olan makine özelliğine, kiralanacak olan silindir makine ile beraber silindir makine operatörünün desteğinin alınıp alınmayacağına göre değişkenlik göstermektedir.

 

Makine kullanım operatörlerimiz alanında uzman her türlü alan ve saha da çalışma tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır.  Bu sayede makine kiralama esnasında alınan operatör desteği ile ihtiyacınız olan desteği profesyonel bir şekilde almanıza olanak sağlar.

 

Sadece belirli işler için belli alanlarda kullanımına ihtiyaç duyulan silindir makineleri kiralamak iş yerleri için büyük bir kolaylık sağlamakta ve gereksiz külfetler ödemekten kurtarmaktadır. Kısa zaman içerisinde profesyonel hizmet ve yüksek performans ile çalışmalarınıza destek olarak silindir makinaları kiralamayı tercih edebilirsiniz.  Kullanılacak alan ve işlerin detaylı görüşülmesi ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir uygun fiyatlar ile günlük ve saatlik silindir kiralama fiyatları hakkında görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 Kiralık Silindir Makine Kiralama Hizmeti

Silindir makinaların özellikleri, çalışma esnasında gösterdiği performans ve iş kaliteleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla her silindir makinanın fiyatı sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir.

 

Silindir makinelerinin vibrasyonlu olup olmaması, silindir makine üzerinde bulunan tamburda kullanılan çeliğin kalitesi, silindir makineyi kullanacak makine operatörüne sağlayacağı rahatlık ve kolaylar için yeterli donanıma sahip olup olmaması gibi birçok etken silindir makine fiyatı üzerinde etkilidir. Uzun vadede kullanılacak silindir makinaların son model donanımlara sahip olması ve kullanacak makine operatörüne büyük kolaylıklar sağlar. Kiralık silindir fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için AYM Makine ile iletişime geçebilir ve silindir kiralama hizmetlerine dair fiyat teklifleri alabilirsiniz.

 

Hem kalite hem zaman tasarrufu sağlanarak kısa süre içerisinde üstün performans da sonuç elde etmek için üretilen silindir makina fiyatları oldukça yüksek fiyatlar ile satışa çıkar. Ekonomik rakamlara silindir makinelere sahip olabilmek isteyen işyeri sahipleri bu hizmeti kiralık olarak almayı tercih eder. Kiralık Silindir makinalar sayesinde uygun maliyetle yüksek kalitede iş üretmek mümkün hale gelmiştir.

 

Uygun Fiyatlı Silindir Kiralama Fiyatları

 

Firmamız AYM iş makinaları olarak kiralık silindir alanında İstanbul’da başta gelen firmalar arasında yer alır. Silindir kiralama fiyatları bakımından müşterilerine uygun fiyat teklifleri sunar. Kiralık bir silindire ihtiyacınız olduğunda AYM Makine ile görüşerek detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Dilerseniz silindirlerimizi tecrübeli ve alanında uzman makine operatörlerimiz ile kiralayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu sayede daha profesyonel hizmet sunma imkânı bulabilmektedir. AYM iş makinaları makinelerin tüm periyodik bakımları yapılmış halde ve isteğe bağlı olarak nakliye kısmını da üstlenerek silindir kiralama hizmeti vermektedir.

Dilediğiniz süre için silindirlerimizi kiralayabileceğiniz gibi günü birlik ve saatlik olarak da silindir kiralamanız mümkündür. Genel olarak asfalt zemin sıkıştırılması için kullanılan silindirleri saatlik silinir kiralama ya da günlük silindir kiralama olarak da tercih edebilirsiniz.  Bu sayede uygun maliyetler ile kaliteli hizmet elde etmeniz mümkün hale gelir. Günlük silindir kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için AYM Makine kiralama fiyat tekliflerini talep edebilirsiniz.