05377879525

Müşteri Destek

aymmakine@gmail.com

E-Mail Adresi

08:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


Süpürge Kiralama

Süpürge Süpürge ataşmanları Bobcat iş makineleri ile birlikte kullanılır ve temizlik gerektiren alanlarda en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Bobcat makineler her türlü ataşman ile verimli çalışma koşullarının oluşmasına yardımcı olur. 360 derece dönebilen özelliği ile öne çıkan bu makine süpürge ataşmanı ile birli


Süpürge

Süpürge ataşmanları Bobcat iş makineleri ile birlikte kullanılır ve temizlik gerektiren alanlarda en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Bobcat makineler her türlü ataşman ile verimli çalışma koşullarının oluşmasına yardımcı olur. 360 derece dönebilen özelliği ile öne çıkan bu makine süpürge ataşmanı ile birlikte açık ve kapalı alanlarda gerekli olacak temizlik ihtiyacına çözüm olur.

 

Saha ya da çevre düzenlemesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız olduğunda kiralık olarak tercih edeceğiniz Bobcat süpürge araçları ile ekonomik çözümler elde edebilirsiniz. Satın alma bütçenizi ciddi oranda size bırakacak iş makineleri kiralama hizmeti için AYM Makine ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Bobcat Süpürge Ataşmanları

 

Bobcat süpürge ataşmanları Bobcat iş makinelerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. Bobcat makinenin en verimli hizmetleri arasında yer alan temizlik, süpürge ataşmanları ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir. Bobcat makinelere uyum sağlayacak şekilde üretilen süpürgeler tercih halinde müşterilerin isteklerine özel olarak da üretilebilir. Bunun haricinde üretilen süpürge ataşmanları standart ölçü ve özelliklerine sahiptir. Bu doğrultuda bütün marka ve model Bobcat iş makinelerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Bobcat süpürgeler;

 • Sulu kovalı tip
 • Susuz kovalı tip,
 • Açık kovasız susuz tip,
 • Açık kovasız sulu tip

Sulu kovalı tip süpürgeler tasarım ve kullanım açısından standart süpürge modellerinden farklıdır. Bu modellerin üst kısımlarında su hazneleri yer alır. Küçük bir depoyu andıran bu mini eklentiye su doldurma işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Gerekli yerde su takviyesi yapılarak sulu temizlik işlemine devam etmek mümkün olur.

 

Susuz kovalı tipler düz tasarımları ile dikkat çeker. Dışarıdan bakıldığında son derece sade ve şık duran tasarımın iç kısmında kova yer alır. Kova atık malzemelerin toplanması ve boşaltılması işlemini görür. Yolda bulunan atık yoğunluğuna göre belirli sürelerde kovayı boşaltarak tekrar temizlik işlemine devam edebilirsiniz.

 

Gibi farklı model seçeneklerine sahiptir. Bu modeller sayesinde her alanda maksimum performans elde edilir. İhtiyaca uygun çözümler sunmak için üretilen farklı model seçenekleri çalışmanın yapılacağı alan özellikleri göz önüne alınarak seçilir. Bu sayede her yerde temizlik açısından en iyi sonuçların alınması mümkün olur.

 

Bobcat süpürge ataşmanları;

 • Yollar
 • İşletmeler
 • Meydanlar
 • İnşaat atıkları
 • Şantiye yol çıkışları

Gibi alanlarda temizlik hizmetini yerine getirir. Bu alanlarda gerekli olacak temizlik işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşir. Süpürge yapılırken istikamet üzerinden yalnızca bir kez geçmek yeterlidir. Herhangi bir ikinci geçişe gerek kalmadan zeminlerde bulunan bütün atıklar kolay adımlar ile toplanır.

 

Süpürge ataşmanlarında bulunan fırçalar plastik ve çelik malzeme olarak birbirinden ayrılır. Kullanım alanında yer alan zemin özelliklerini göze alarak hangi süpürgeyi kullanmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bobcat süpürge ataşmanlarının süpürgeleri rahat hareketler ile değiştirilebilir. Gerek olduğu yerde önce plastik süpürge ile hizmete başlayabilir, ardından ihtiyaca göre süpürgeyi çelik fırçalar ile değiştirebilirsiniz.

 

Süpürge ataşmanını fırçalarında bulunan plastik ya da tel yoğunluğu malzeme çeşidine göre değişiklik gösterir. Her marka ve modelde birbirinden farklı sayısız süpürge modeli yer alır. Hangi alanda kullanmak istediğinize karar verdikten sonra size uygun süpürge ataşmanını uygun fiyatlar ile kiralamak için AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz. Süpürge kiralama fiyatları her dönemde farklılık gösterir. Firmamız ile her zaman iletişime geçebilir ve güncel süpürge kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Süpürge Ataşmanlarının Özellikleri

 

Bobcat iş makinelerinin en sık kullanılan ataşmanlarından birisi olan süpürgeler temizlik işlerinde kullanılan ana malzemeler arasında yer alır. Birçok farklı model ve boyut seçeneği sunan süpürgeler zeminlerde sıfıra sıfır temizlik yapar. Zemine tam olarak temas eden fırça boyları sayesinde her türlü atık yerden süpürülerek makinenin haznesine aktarılır. Süpürge ataşmanlarının sahip olduğu genel özellikler şu şekildedir;

 

 • Süpürgenin alt kısımlarında bulunan plastik fırçalar dayanıklı malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede kullanım sırasında ezilme, yamulma ya da kopma gibi durumlar meydana getirmez. Süpürgelerin fırçaları kalitelidir ve sürtünme başta olmak üzere her türlü darbe veya zorlanmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.
 • Bobcat makinelere ataşman olarak eklenen süpürgelerin arka kısımlarında 2 adet tekerlek yer alır. Bu sayede ataşman makinaya herhangi bir şekilde baskı yapmadan çalışma esnasında kolayca yürüyebilir.
 • Süpürge ataşmanı sağa ve sola hafif şekilde dönebilecek şekilde tasarlanmıştır.  Ayarlanabilir açı sayesinde özellikle yol kenarında yapılacak temizlik çalışmalarında köşeli kenarlarda muhteşem sonuç verir. Dönemeçli kenarlarda açılı dönme sistemi devreye girer ve otomatik olarak kaldırım gibi yüksek yerleri kavrayarak derinlemesine temizlik sağlar.
 • Süpürge ataşmanlarında isteğe bağlı hidrolik boşaltma sistemi yer alır. Hidrolik aksamlar ile donatılması sayesinde ataşman içerisinde yer alan atıklar kolay bir şekilde dışarıya atılabilir. Otomatik olarak devreye giren sistem tercih edilmesi halinde Bobcat iş makinelerine sonradan eklenir. Bu özellik sayesinde atıklar herhangi bir insan gücüne gerek kalmadan atık boşaltımı mümkün olur.
 • Süpürge ataşmanının yanlarında hidromotorlu yan fırça yer alır. Bu fırça süpürme işlemi sırasında atıkların ataşmanın sürüş açısı içerisine girmesini sağlar. İçe ya da dışa doğru d önen hidromotorlu fırça sayesinde atıklar herhangi bir ekstra çalışma gerektirmeden pratik bir şekilde toplanarak ataşmanın iç haznesine taşınır. Hidromotor olması sayesinde çalışma esnasında oldukça az yakıt tüketimi yakarak memnun edici destek sağlar.
 • Bobcat süpürgelerin süpürge ataşmanlarında hidromotorlu sulama sistemi düzeneği bulunmaktadır. Bu sulama sistemi devreye girdiğinde süpürülecek alanlarda hafif nemlenme ve ıslatma sağlar. Böylece süpürme sırasında tozlu ve topraklı alanlar olduğunda bu bölgelerde tozlanmanın önüne geçilir. Sulama sistemi ile birlikte kullanılan süpürge ataşmanları çevre kirliliğini önleyerek sadece temizlemeye odaklanır.
 • Süpürge ataşmanlarında ilaçlama tertibatı da yer alır. Bu özellik her zaman kullanılmaz. Gerek olduğu yerlerde temizleme hizmeti verilirken eğer zeminde ilaçlama ihtiyacı varsa uygun hazneye gerekli ilaç doldurulur. Süpürme esnasında püskürtme sistemi ile ilacın zeminlere yayılması söz konusu olur. Dolayısı ile hem temizlik yapmak hem de zemini ilaçlamak gibi işlemler kolaylaşır.
 • Süpürge ataşmanlarında kullanılan aparatlar çeliktir. Bu sayede uzun vadede ilk günkü gibi kullanım garantisi sunar. Sulama ve diğer çalışmalar sırasında paslanmaz özelliklere sahip çelikler herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmaz. Bu özelliği ile aynı zamanda dört mevsim kullanılabilir olma özelliklerine de sahiptir. Her türlü ıslak zemin koşullarında herhangi bir paslanma ya da çürüme olmadan kullanılabilir.

Süpürge kiralama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda AYM Makine ile iletişime geçerek ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bobcat makine ataşmanları hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Süpürge Ataşmanların Kullanım Alanları

 

Süpürge ataşmanları farklı kullanım alanlarında etkili sonuçlar gösterir. Mevsim koşulları düşünülerek tasarlanan süpürgeler kapalı kasa özelliği sayesinde zorlu hava koşullarında mükemmel performans ortaya koyar. Süpürge ataşmanlarının kullanıldıkları alanlar şu şekildedir;

 • Şantiyeler

Şantiyeler süpürge ataşmanlı Bobcat iş makinelerinin en fazla kullanıldıkları alanlardır. İhtiyaca göre çalışmanın öncesi ve sonrasında süpürge ataşmanlarına ihtiyaç duyulur. Zemin üzerinde yapılacak çalışmalarda ilk etapta zemin temizleme yapıldıktan sonra burada gerekli çalışmaların başlaması mümkün olur. Bunun aksine çalışmanın sonlandığı alanlarda da güzel ve kusursuz bir görünüm yakalayabilmek için Bobcat süpürgeler ile alanda temizlik çalışmasının yapılması talep edilir. Bu hizmet ile hem yapılan iş net bir şekilde görülür hem de alan temiz bir şekilde teslim edilir.

 • Fabrikalar

Fabrikalar düzenli olarak temizlik ihtiyacının geçerli olduğu kapalı çalışma ortamlarıdır. Hem işçilerin güvenliği ve sağlığı hem de daha temiz bir çalışma ortamı yaratabilmek için belirli aralıklar ile fabrika zeminlerinde uygun temizlik hizmetinin verilmesi gerekir. Fabrikalar hem sulu hem de susuz temizlik hizmetinin alındığı yerlerdir. Bu alanlarda her türlü süpürge ataşmanı tercih e dilebilir.  Birçok fabrika sulu temizlik hizmeti alarak kapalı ortamlarda temizlik ve hijyen kalitesini üst düzeyde tutmayı amaçlar.

 • Saha çalışmaları

Saha çalışmaları tanım olarak çok geniş bir çerçeveyi içine alır. Açık alanı kapsayan sahalar birçok durumda dış etkenlere bağlı olarak toz ile iç içe olur. Bu alanlarda yapılacak ekstra çalışmalar tozlanma oranının daha fazla olmasına zemin hazırlar. Bu nedenle saha çalışmalarının hemen hepsinde Bobcat süpürgeler hazır olarak bulundurulur. Zeminin uygun olması halinde birçok durumda sulu kovalı süpürgeler ile gerekli temizlik hizmeti alınır.

 • Parklar

Her mevsim en yoğun ve kalabalık alanlar arasında bulunan parklar düzenli olarak temizlik hizmetinin şart olduğu yerlerdir. Bobcat iş makinelerinin en verimli performans gösterdikleri yerler parklardır. Sulu olarak tercih edilen temizlik sonrasında parklarda temiz ve hijyenik bir zemin koşulu elde edilir.

 

Bobcat süpürge ataşmanları kar küreme konusunda da son derece başarılıdır. Kış mevsiminde biriken yığın karlar süpürge ataşmanları ile tek seferde yerinden alınabilir. Bu sayede kış mevsiminde belediyenin temizleme hizmetlerine olumlu yönde katkı sağlar. Her alanda biriken karlar olduğunda bu karlardan kurtulmak için Bobcat süpürge ataşmanlarını kiralayabilirsiniz. Süpürge kiralama İstanbul firmaları ile görüşmeden önce AYM Makine ile iletişime geçerek kiralık süpürge ataşmanı fiyat tekliflerini talep edebilirsiniz.

 

İstanbul süpürge kiralama firmaları ile iletişime geçmeniz gerektiğinde öncelikle AYM Makine’ye ulaşabilir ve Bobcat süpürge kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Firmamız iş makineleri kiralama konusunda en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerini her koşulda memnun eder.

 

Bobcat Süpürge Ataşmanı Kiralama Seçenekleri

 

Bobcat kiralık süpürge hizmeti şehir genelinde istediğiniz her adreste sizlere sunulur. Nasıl bir ataşmana ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra çalışma sürenizi belirleyerek firmamıza ulaşabilir ve Bobcat süpürge ataşmanı kiralama fiyatlarımız hakkında daha net bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Bobcat süpürge ataşmanı kiralama hizmetini dilerseniz sade ataşman olarak dilerseniz de Bobcat iş makinesi ile birlikte alabilirsiniz. Tercihiniz halinde bu hizmet operatör desteği ile birlikte de sizlere sunulur.

 

Süpürge kiralama hizmetini dilediğiniz süreler boyunca tercih edebilirsiniz. Tamamen kullanım sürenize bağlı olarak size özel sunacağımız teklifleri gözden geçirebilir ve günlük ya da saatlik süpürge kiralama hizmetleri arasından tercih yapabilirsiniz. AYM Makine her iki tercihte de en uygun kiralama fiyat seçeneklerini müşterilerine sunar.

 

Bakım ve onarımları zamanında yapılan ve muayenesi tam Bobcat süpürge araçlarını kiralamak için AYM Makine ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun süreli kullanıma ihtiyaç duymadığınız durumlarda günlük kiralık Bobcat süpürge hizmeti alarak temizlik hizmetini oldukça uygun fiyatlara getirebilirsiniz.

 

Saatlik ya da günlük süpürge kiralama hizmeti fiyatları hakkında bilgi öğrenmek ve güvenilir bir firmadan kiralama hizmeti satın almak için AYM Makine ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Kiralık süpürge hizmeti almak istediğinizde bize ulaşarak kiralama hizmetinde size sunduğumuz seçenekler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Süpürge

 

AYM MAKİNE olarak 1995 yılından beri iş makinesi kiralama sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Sektörün getirdiği ihtiyaç sebebiyle 2010 yılından sonra dar alanlarda (otopark,bina ve kat araları) büyük  iş makineleri (bekoloder-loder vb) ile çalışma yapmak zor olduğu için bobcat makinelerini tercih ediyoruz.

Aym makine olarak çalıştığımız alanlarda iş güvenliği ve çevre güvenliğini kendimize şiar edinmiş bulunmaktayız bunun bir sonucudur ki her tonajda her ebatta bobcatimiz mevcuttur

Bobcatlara takılan sulu süpürge ataşmanları i çevre temizliğinde önemkli rol oynamaktadır.otoparkların temizliği,yol ve asfalt temizli gibi işlerde süpürgelerimiz kullanılır.